Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek


 sobota 1 kwietnia 2023r.   imieniny: Grażyna, Teodora, Zbigniew

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek
Pomagamy zwierzętom
Dnia 27. listopada klasa II "d" z PG2 w Barlinku udała się do schroniska dla zwierząt w Gorzowie Wlkp. Celem wyjazdu było przekazanie darów rzeczowych i pieniężnych na rzecz psów żyjących w bardzo skromnych warunkach.

Podczas pobytu w schronisku mogliśmy wybrać się na spacer z czworonogimi przyjaciółmi. Psy wyglądały na zadowolone z naszej wizyty. Pomagaliśmy również w sprzątaniu terenu schroniska.

REKLAMA

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcą z Publicznego Gimnazjum Nr 2 i terenu miasta. Szczególne podziękowania kierujemy do właściciela sklepu zoologicznego "Malawi" na ul. Gorzowskiej za przekazanie dużej ilości karmy, oraz dzieciom z przedszkola nr 1 w Barlinku za datki pieniężne.

Kolejny wyjazd do schroniska planujemy w styczniu. Wszystkich, którzy chcą wspomóc akcję "Pomagamy zwierzętom" prosimy o kontakt z wychowawcą klasy II "d" Panem Marcinem Ziomkiem.

Klasa IId PG2

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.