sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Mikołajkowy Nordic Walking
Kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w mikołajkowym rajdzie Nornic Walking. O godz. 10.00, na barlineckim Rynku zaroiło się od poprzebieranych postaci, które swoim wyglądem przypominały o zbliżających się świętach.

Wszyscy chętni do pomaszerowania z kijkami, autobusem udali się do Brunek. Dalej, już pieszo, trasa wiodła do leśniczówki Śródbory. Tam, przy ognisku, można było posłuchać opowieści związanych z tym miejscem, otrzymać drobny upominek od Mikołaja.

REKLAMA

Organizatorem rajdu było Centrum Informacji Turystycznej i Nadleśnictwo Barlinek.
js

 Foto: Jacek Słomka

Foto: M. Diaków, G. Przybylski, K. Mielcarek

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież