Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek


 sobota 1 kwietnia 2023r.   imieniny: Grażyna, Teodora, Zbigniew

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Uśmiechy w Berlinie
W dniach od 03 do o6 grudnia zespół tańca "Barlinek- Uśmiechy" pracujący pod kierownictwem Katarzyny Stanisławskiej i Magdaleny Zynada- Lis koncertował w Berlinie. "Uśmiechy" pojechały na zaproszenie dyrekcji szkoły Grundschule im Beerwinkel in Spandau Berlin- Gudrun Schreier oraz nauczycielek- Urszuli Ondratschek i Ireny Maciejczak. Dzieci goszczone były przez rodziny niemieckie.

W czwartek zwiedzały Berlin, podziwiały zabytki oraz oceanarium z gatunkami flory i fauny z różnych zakątków świata. Piątek to dzień koncertów - "Barlinek- Uśmiechy" wystąpiły aż 3 razy w szkole dla swoich koleżanek i kolegów. Dały wspaniałe SHOW! Widownia domagała się bisów. W sobotę i niedzielę zespół koncertował na rynku  Spandauer Weihnachtsmarkt. Swoim świątecznym programem przyciągał publiczność, która żywiołowo reagowała na utwory.

REKLAMA

"Jingle Bels", "Cicha noc" oraz wiele innych, co niektórzy  próbowali nawet tańczyć świąteczną Makarenę z tancerzami. 06 grudnia nie mógł obyć się bez Mikołaja – dzieci zostały obdarowane drobiazgami od organizatorów, rodzin,  u których gościły oraz kierownictwa zespołu. Przed występem na "Uśmiechy" czekała niespodzianka – Mikołaj! Zaśpiewali dla niego kilka kolęd. Wieczorem zespół wrócił do domu.

To był wspaniały wyjazd, ale także ciężka praca tancerzy. Pragniemy serdecznie podziękować organizatorom, rodzinom niemieckim, naszym tancerzom, ich rodzicom oraz niezawodnemu sponsorowi zespołu "Barlinek- Uśmiechy" – GBSBank w Barlinku,  który ubrał tancerzy i wychowawców we wspaniałe ciepłe polary (45 sztuk) z logo zespołu i nazwą banku oraz obdarował nas parasolkami.Mając takie bluzy nie mogliśmy być niezauważeni. Fajnie jest reklamować Bank, który się do nas "Uśmiecha" ! Dziękujemy!

Kasia i Magda

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.