BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Odzyskali samochód
W środę, 20. stycznia, mieszkaniec gminy Barlinek przyjechał do pracy w firmie Barlinek Inwestycje, na drugą zmianę. Swojego vw golfa, zaparkował na placu w pobliżu bloku mieszkalnego, na którym codziennie parkuje wiele samochodów pracowników zakładu.

Po zakończeniu zmiany stwierdził, że samochodu nie ma. Kradzież zgłasza na policję. Dwa dniu później, 22. stycznia, dzięki pracy operacyjnej, policjanci dowiadują się, że sprawca kradzieży będzie przemieszczał się ukradzionym wcześniej samochodem. Wiedząc gdzie to nastąpi, zatrzymują samochód, i kierującego nim złodzieja.

 

REKLAMA

 

Okazał się nim 28-letni Wiktor K. Według jego zeznań, samochód miał zostać rozebrany na części. Te miały zostać sprzedane po to, aby miał z czego żyć. Wiktor K. już wcześniej był karany za popełnione przestępstwa. Była to m.in. kradzież z włamaniem, zniszczenie mienia, wpływanie za pomocą gróźb lub przemocy na zeznania świadka, spowodowanie obrażeń ciała. Za kradzież samochodu grozi mu nawet do10 lat pozbawienia wolności.
js

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.