BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zimowe uroki
Żaden malarz nawet w najbardziej fantastycznych snach nie zobaczy takich form jakie tworzy śnieg podczas zimy. Biały, czysty i sterylny krajobraz, czasem ozdobiony ulepionym przez dzieci bałwankiem, pobielone dachy i balkony i próbujący zepsuć ten krajobraz traktor - pługopiaskarka.

Niesamowicie wygląda krzew głogu, który pomimo kilkunastostopniowego mrozu ma zielone liście i pomarańczowo-czerwone owoce.

 

REKLAMA

 

Rozglądajmy się wokół – ZIMA NIEJEDNO MA IMIĘ.

 

Foto: Wiktor - www.wiktor.barlinek.biz.pl

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.