BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Oczyścili parkingi
Nikt sam nie poradzi sobie z tegorocznymi opadami śniegu (chyba, że wyłącznie zgarnia śnieg z szyby swojego samochodu). Zarówno zarządcy dróg, właściciele domków jak i instytucje mają olbrzymie trudności w walce z niesprzyjającą aurą.

Niedawno wspominaliśmy o mieszkańcach ulicy Lipowej, a dziś pokazujemy dobry przykład wspólnego działania jaki dali mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej DOMET na osiedlu Górny Taras w Barlinku.

 

REKLAMA

 

Współdziałając z Zarządem Spółdzielni oczyścili z zalegających hałd śniegu parkingi i chodniki przy swoim bloku. Efekt to poprawa bezpieczeństwa (samochody były zmuszone parkować wzdłuż ulicy Widok) i komfort wjeżdżania i wyjeżdżania bez brodzenia w zaspie i buksowania kół w śniegu.

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.