BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Karetka w rowie
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 02. lutego, w godzinach popołudniowych, na drodze z Barlinka do Pełczyc. Wzięły w nim udział dwa samochody. Osobowy i karetka pogotowia ratunkowego.

Najprawdopodobniej jadący od strony Pełczyc samochód osobowy, z jakiegoś powodu zjechał na lewą stronę. Kierowca karetki chcąc uniknąć zderzenia, zjechał do rowu. Mimo tego, widząc auto osobowe, do zderzenia doszło. W wyciągnięciu karetki pomagali strażacy ochotnicy.

 

REKLAMA

 

My po raz kolejny ostrzegamy. Drogi są naprawdę śliskie. Pod cienką warstwą śniegu, znajduje się lód. Uważajcie.
js

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.