BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Co z ulicami powiatowymi?
Ulice Św. Bonifacego, Myśliborska i Szosowa mimo, że zlokalizowane są na terenie miasta, podlegają powiatowi. Oznacza to, nie mniej i nie więcej, że za ich stan odpowiadają władze powiatu. Jak wyglądają, każdy kto tymi ulicami musi się poruszać, widzi.

Jedną z nich, ulicą Szosową, codziennie do pracy porusza się kilkaset osób. Tylko raz, tej zimy, powiatowi drogowcy, odśnieżyli na niej chodniki. Zobaczyć na niej piaskarkę, to prawie tak, jak zobaczyć ducha. Pewnie zaraz usłyszymy, że w powiecie jest harmonogram odśnieżanie, tak jak koszenia traw przy drogach powiatowych, i wszystko jest robione według niego.

 

REKLAMA

 

Tylko jak do tego przekonać osoby wysiadające na przystanku PKS, wprost w zaspy? Jak przekonać osoby starsze, że wszystko jest w porządku? Dlatego niech drogę do centrum miasta, pokonują jezdnią. I spokojnie czekają na swoją kolejkę do odśnieżania, tę wg. harmonogramu.
js

 

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.