BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
CIS - Przystań
13 stycznia 2010 r. w Centrum Integracji Społecznej „Przystań” w Barlinku odbyło się uroczyste zakończenie II edycji projektu realizowanego przez Szczecińską Fundację Talent- Promocja-Postęp, dotyczącą reintegracji społecznej i zawodowej. Trwała ona od 1 czerwca 2008 do 31 grudnia 2009 i współfinansowana była ze środków Unii Europejskiej.

W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Miasta i Gminy Barlinek Pan Zygmunt Siarkiewicz, Przewodniczący Komisji Budżetowej Rady Miasta Pan Ryszard Wiśniak, Kierownictwo Ośrodka Pomocy Społecznej, przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy, wielu gości oraz uczestnicy. Dwudziestu beneficjentów CIS otrzymało zaświadczenia potwierdzające podniesienie kwalifikacji zawodowych, wystawione przez Pomorską Akademię Kształcenia Zawodowego. Dziesięciu uczestników przystąpiło do egzaminów czeladniczych- uzyskując dyplom czeladniczy w zawodach krawcowej, murarza i malarza-tapeciarza.

Część oficjalna poświęcona była wystąpieniom Kierownictwa Fundacji TPP i Centrum a także samych uczestników. Pani Iwona Żukiert- Prezes Zarządu Fundacji, przedstawiła plan działań CIS w kolejnych latach. 

REKLAMA

Wiele  ciepłych słów uczestnicy usłyszeli od Pana Zygmunta Siarkiewicza.

Uroczystość  połączona była także ze zmianą Kierownictwa Centrum. Na ręce Pana Mariana Pędziszczaka- dotychczasowego Dyrektora Centrum, złożono podziękowania za działalność na rzecz osób wykluczonych społecznie.

Prezes Fundacji Pani Iwona Żukiert, przedstawiła nowego Dyrektora Centrum - Panią Monikę Zajączkowską, która w swoim wystąpieniu podkreśliła znaczącą rolę CIS w podnoszeniu świadomości życia społeczności lokalnej.

Podczas poczęstunku pracownicy Centrum podziękowali uczestnikom za ich zaangażowanie w podejmowane działania, wytrwałość a także ciepłą atmosferę, która była niewątpliwie głównym udziałem ich samych. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania owocnej współpracy w 2010 r.

CIS "Przystań" w Barlinku

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.