BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Nordic Walking
Rajd Nordic Walking
Prawie 70 osób zebrało się na barlineckim Rynku, żeby wziąć udział w karnawałowym rajdzie Nordic Walking. Po rozgrzewce, która przebiegała w karnawałowych rytmach, pod okiem instruktorki Nord Tras Gorzów Wlkp. Magdaleny Piotrowskiej, wszyscy udali się do Ośrodka Wypoczynkowego „Janowo”.

Tam, przy ognisku, odbył się m.in. konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Można było zjeść kiełbaskę z grila, lub grochówkę.

REKLAMA

Organizatorem rajdu było Centrum Informacji Turystycznej i OW „Janowo”. Gościem specjalnym, „Wiatraczki”.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.