BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Uwaga na sople
Pogoda, a w szczególności zmiany temperatury i operujące dosyć mocno w ciągu dnia słońce, sprzyjają powstawaniu dużych i niezwykle interesujących nawisów lodowych. Są one bardzo niebezpieczne dla przechodniów i pojazdów mogących się znaleźć pod odpadającym nagle kawałkiem lodu.

Szczególnie niebezpieczne są ostre sople spadające z wysokości powyżej trzech metrów, znajdujące się nad wejściami do sklepów, instytucji, hal sportowych itp. Aby je usunąć wystarczy najczęściej dłuższy kij i... niebezpieczeństwo zniknie.

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.