BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Rocznica wyzwolenia Dziedzic
Kilka dni temu, 31. stycznia, obchodzono 65. rocznicę wyzwolenia Dziedzic. W tym roku przebiegała ona nieco inaczej, niż dotychczas. Ogromne zaspy śnieżne sprawiły, że w uroczystości wzięli udział tylko mieszkańcy wioski. Zasypane drogi, uniemożliwiły dojechanie tam zaproszonych gości.

Mimo tych trudności, na pomniku pojawiły się wieńce i znicze. Później, w sali byłej szkoły podstawowej, gdzie obecnie mieści się m.in. muzeum i schronisko, odbyła się wieczornica poświęcona temu wydarzeniu.

REKLAMA

Także w niej wzięli udział mieszkańcy Dziedzic z sołtysem Janem Miduchem i prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Dziedzic Grażyną Leszkiewicz, na czele.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.