BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Bal na 120 osób
Pracowicie spędzili drugi tydzień ferii, tancerze z zespołu Barlinek - Uśmiechy. Codzienne próby, nauka nowych tańców sprawiła, że nie wiedzieć, kiedy, dzieciakom minął tydzień. Na jego zakończenie, odbył się wielki bal karnawałowy przebierańców.

Wzięły w nim udział wszystkie dzieciaki, czyli około 120 osób. W jego trakcie wybierano królową balu. Uczestniczono w wielu konkursach. Niespodzianką był występ zespołu Sprzątaczka Show.

REKLAMA

Warto podkreślić, że w zabawie udział wzięli także rodzice i rodzeństwo członków zespołu. Uciechy i śmiechu było przy tym, co nie miara.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.