sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Barlinek
Rozegrali turniej na Orliku
Siedem drużyn wzięło udział w I Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Orlika 2012, rozegranym na boisku przy ul. Leśnej. Do zmagań przystąpiły drużyny: Gromu Płonno, Korala Mostkowo, Iskry Lutówko, Spartakusa Rychnów, Trojana Strąpie, Błękitnych Sarnik i Pogoni II Barlinek.

Grano systemem każdy z każdym, 12 minut. Po rozegraniu 21. meczy, podliczeniu bramek i punktów okazało się, że najlepszą drużyną turnieju została ekipa Błękitnych Sarnik. Na miejscu drugim uplasował się Trojan Strapie. Na trzecim Pogoń II Barlinek.

REKLAMA

Najlepszym zawodnikiem turnieju i strzelcem, został Tomasz Milczarek – Trojan Strąpie. Najlepszym bramkarzem Paweł Pastwa, Błękitni Sarnik. Organizatorami turnieju byli opiekunowie Orlika na Leśnej, Andrzej Perske i Marek Kurzawski, oraz Publiczne Gimnazjum nr 1. 
Js

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież