niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Najlepsze Zimowisko
W tym roku po raz dziewiąty wspólnie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i Publicznego Gimnazjum nr 2 wraz z opiekunami przebywali na zimowisku w urokliwej miejscowości niedaleko Zakopanego - Murzasichlu (29.01-06.02.2010 r.).

Program pobytu był bogaty i atrakcyjny - oprócz nauki jazdy na nartach i łyżwach odbyliśmy kilka wycieczek: do Krakowa i Wieliczki, do Izby Regionalnej "U Gąsienicy”, oczywiście zwiedzaliśmy również Zakopane (Kościół Papieski na Krzeptówkach, Pękowy Brzyzek, Wielką Krokiew, Krupówki). Najwięcej wrażeń dostarczyła nam wycieczka kolejką linową na Kasprowy Wierch, skąd przy pięknej, słonecznej pogodzie podziwialiśmy Tatry polskie i słowackie.

REKLAMA

W trakcie zimowiska uczniowie brali udział w konkursach: wiedzowym, plastycznym, na najczystszy pokój i tenisa stołowego. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Mieszkaliśmy kolejny raz w pensjonacie "U Jędrka” , gdzie były jak zawsze bardzo dobre warunki lokalowe, smaczne jedzenie i niezwykli mili oraz wyrozumiali właściciele. Nad sprawną i bezpieczną organizacją pobytu czuwał kierownik p. Mariusz Sieniawski oraz nauczyciele z obu szkół. Już myślimy o następnym wyjeździe - BO TU JEST NAJPIKNIEJ NA ŚWIECIE…

Uczestnicy zimowiska

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież