Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zerówka przy SP Nr 1
W zerówkach przy Szkole Podstawowej nr 1 w Barlinku cały czas coś się dzieje. Rok 2010 zaczęliśmy gorącymi przygotowaniami do Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były wiersze, piosenki, przedstawienia, samodzielnie przygotowane upominki oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci.

Przybyłym gościom bardzo podobały się występy, co udowodnili poprzez gromkie brawa na koniec przedstawienia. Również w styczniu wybraliśmy się do Barlineckiego Muzeum na zajęcia z historii „Od tary do frani”, gdzie dzieci miały możliwość czynnego udziału w prezentacji muzealnej.

REKLAMA

Pod koniec miesiąca stycznia urządziliśmy w naszych zerówkach bal karnawałowy. Wszystkie dzieci przybyły w pięknych przebraniach: mieliśmy batmana, kowboja, spidermany, jednak i tak przeważyły księżniczki. To był wspaniały dzień dla wszystkich dzieci, gdyż wspominają go do dnia dzisiejszego.
Jeszcze w lutym wybieramy się na wycieczkę do kina, a później do Mc’donalda, na co dzieci z niecierpliwością czekają.

Wych.: E. Sufleta
A. Plenzner

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.