BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Lekcje muzealne
Od dwóch miesięcy w Muzeum Regionalnym w Barlinku odbywają się lekcje historyczne prowadzone przez historyka Cezarego Michalaka. Młodzież, która uczęszcza na zajęcia ma okazję poznać nie tylko samo muzeum, ale historię miasta od czasów lokacji po dzień dzisiejszy.

Lekcje wzbogacane są prezentacją multimedialną i małym konkursem historycznym z nagrodami. Każdą prelekcję poprzedza krótka scenka teatralna pt. "WOW" w wykonaniu Koła Teatralnego "Maska" z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Barlinku pod opieką Moniki Goryńskiej.

REKLAMA

Muzeum Regionalne składa serdeczne podziękowania Dyrektor PG nr 1 Pani Lidii Kulczyckiej - Perske, Cezaremu Michalakowi oraz wszystkim aktorom z Koła Teatralnego "Maska" za współpracę i zaangażowanie w dziedzinie rozwijania wiedzy historycznej wśród dzieci i młodzieży. Każda szkoła, która chciałaby wziąć udział w lekcji muzealnej proszona jest o kontakt z Muzeum Regionalnym gdzie udzielimy wszelkich informacji na ten temat.

Muzeum Regionalne Barlinek
ul. Niepodległości 17
74-320 Barlinek
tel/fax 095 74-61-889
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.