BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Niebezpieczne przejście
Jedno z niebezpiecznych przejść dla pieszych w mieście. Kierowcy jadąc ulicą Gorzowską od strony Moczkowa mają bardzo słabą widoczność pieszych próbujących wejść na pasy. Znak informujący jak i sam przechodzień są zasłonięci przez drzewo.

Daje się zauważyć przechodnia chcącego przejść prosto przed pojazd na jezdnię. W zeszłym roku na tym przejściu doszło do potrącenie pieszego.

REKLAMA

Trzeba mieć wielką cierpliwość i szczęście do bezpiecznego przejścia na drugą stronę jezdni. Temat jest nieodosobniony jak np. "Wypadek na Niepodległości", "Niebezpieczna ulica Niepodległości".

GP

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.