niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wypadek na zakręcie

Dwa samochody osobowe i dwa bus-y, wzięły udział w wypadku, do jakiego doszło kilkaset metrów za Łubianką, jadąc z Barlinka w kierunku Gorzowa. Najprawdopodobniej, przyczyną wypadku była nadmierna prędkość i wyprzedzanie na linii ciągłej.

 

Na pewno ustalą to policjanci. Szczęście w nieszczęściu, nikomu z uczestników zdarzenia, nic poważnego się nie stało. Jak zwykle w tego typu przypadkach, miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy.
Js

REKLAMA

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.