niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Roboty rozpoczęte
Kilka dni temu pisaliśmy o przekazaniu placu budowy pod inwestycję drogową, na którą czekają m.in. mieszkańcy Barlinka, już od kilku lat. Dzięki niej poprawi się stan drogi z Barlinka do Wiewiórek, powstaną nowe ronda, ulica Stodolna, będzie ulicą z prawdziwego zdarzenia.

Od kilku dni widać wykonawców inwestycji na placu budowy. Rozpoczęli ją w miejscowości Dzikowo. Informują o tym znaki oraz sygnalizacja świetlna w tej miejscowości.

REKLAMA

Ruch odbywa się tam wahadłowo. Dlatego trzeba uważać.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież