poniedziałek 5 grudnia 2022r.   imieniny: Gerald, Krystyna, Saba

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Tragiczny wypadek

Do dwóch tragicznych zdarzeń, które mogą mieć ze sobą coś wspólnego, doszło dzisiejszej nocy w mieście. W jednym z mieszkań mężczyzna ugodził żonę nożem w szyję, następnie wsiadł do samochodu i z wielką prędkością uderzył w budynek przy skrzyżowaniu ul. Niepodległości i Żabiej.

 

Policja nie chce udzielać informacji na temat powyższych zdarzeń. Wiemy tylko tyle, że prowadzone jest śledztwo, pod nadzorem prokuratora. Wyjaśni ono, czy oba te zdarzenia, miały ze sobą coś wspólnego. Pewne jest, że kierujący pojazdem zginął. Kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

REKLAMA

Image
 Kronika 17:30 >> 

UWAGA
Na prośbę rodziny komentarze zostały zablokowane.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.