BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pierwszy ważny sprawdzian
Około 400 tysięcy szóstoklasistów w całej Polsce przystąpiło dzisiaj, 8. kwietnia, do pierwszego ważnego sprawdzianu. Rozwiązywali test, który podsumowywał sześć lat nauki. Na jego rozwiązane uczniowie mieli godzinę. Testu, jednakowego we wszystkich szkołach, nie można nie zdać.

Obowiązkowe jest tylko przystąpienie do niego. Tuż przed godziną 9. odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 1. Na twarzach uczniów widać było lekkie zdenerwowanie i tremę.

REKLAMA

Po wylosowaniu miejsc w ławkach, młodzi ludzie z niecierpliwością czekali na zadania. Punktualnie o 9.00 zaczęli je rozwiązywać. Nas już jednak przy tym nie było.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.