BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Działkowcy pytają o parkingi
Trwają prace ziemne na ulicy Szosowej. Powstają tam m.in. nowe chodniki, które prowadzić będą na nowo powstający cmentarz. Chodniki te służyć będą także działkowcom, którzy wreszcie będą mogli bezpiecznie dotrzeć na swoje działki, zlokalizowane na tej ulicy.

Część z nich, ci którzy korzystają z samochodów, za naszym pośrednictwem pytają o ważną dla nich rzecz. Mianowicie o parkingi, które dotychczas były zlokalizowane w pobliżu bram wjazdowych na teren ogrodu.

REKLAMA

Czy po zakończeniu prac, parkingi będą? Podobno nie ma ich w planach. Tak przynajmniej informują działkowców, wykonawcy prac. Może inwestor odpowie na to pytanie?
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.