niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Utrudnienia w ruchu
Kilka dni temu informowaliśmy o przeróbkach przejść dla pieszych na ulicy Jeziornej przy Szkole Podstawowej nr 1. Jak widać wykonawca dołożył starań i przejścia są należycie wykonane w formie progów zwalniających i oznaczone. Dziś trwa budowa trzeciego z przejść przy końcu ulicy Jeziornej.

Tuż obok PWK PŁONIA realizuje remont kanalizacji. Z uwagi na trwające prace zamknięto dla ruchu odcinek ulicy Jeziornej w pobliżu dawnej Hali Sportowej (Stare Netto).

Poruszając się ulicą Jeziorną można ujrzeć klasyczny przykład parkowania pojazdu utrudniającego ruch. Mimo wystarczającej ilości miejsca właściciel zdecydował się zatarasować wjazd do garażu oraz część jezdni (dwa pojazdy jadące w przeciwnych kierunkach nie miną się w tym miejscu).

REKLAMA

Podobne utrudnienia (czasowy brak przejazdu) występują na remontowanej ulicy Fabrycznej, przy której pojawiają się właśnie nowe malowidła graffiti.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież