BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Tak wygląda dziś Panorama
Wchodzimy - słychać tylko młoty pneumatyczne. Robotnicy remontujący budynek Barlineckiego Ośrodka Kultury z zapałem zabrali się do dzieła (na razie zniszczenia). Budynek systematycznie oczyszczany jest ze starych instalacji, zniszczonych podłóg, boazerii itp.

W budynku na ulicy Leśnej, remontowanym przez drugą firmę widać równie szybki postęp robót. Będziemy tu czasem zaglądać, aby pokazać jak postępują prace.

REKLAMA

Tymczasem Barlinecki Ośrodek Kultury nie próżnuje. Już w sobotę o 17.00 w Sali widowiskowej odbędzie się 15. Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej, a kolejne imprezy są przygotowywane. Mimo braku stałej siedziby i związanych z tym utrudnień BOK i biblioteka pracują bez zakłóceń.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.