BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kiedy wraki znikną z ulic?
Łatwo zauważyć stojące w różnych punktach Barlinka porzucone pojazdy. Szczególnie rzucają się w oczy dwa egzemplarze zaparkowane na trawniku obok Centrum Handlowego BIMEX. Nie są uruchamiane przez wiele miesięcy, a właściciele się nimi nie interesują. Jak można rozwiązać ten problem?

Jak się okazuje, sprawa jest dosyć prosta. W PGK Barlinek poinformowano nas, że pojazdy, które nie nadają się do użytku można w łatwy sposób, za pośrednictwem firmy zutylizować, nie ponosząc żadnych kosztów. Zakład przetwórczy odbiera pojazd od właściciela i wydaje dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.

REKLAMA

W wielu przypadkach właściciel otrzymuje jeszcze jakąś kwotę za przekazanie pojazdu. Problemu, więc nie ma – pozostaje jedynie wola właściciela i wrak znika z parkingu. Zdarzają się niestety przypadki, gdy kontakt z właścicielem może być bardzo trudny lub nie ma on chęci nic robić z pojazdem. 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.