BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zmiana organizacji ruchu
Od wczoraj zmieniła się organizacja ruchu na ul. Gorzowskiej, Stodolnej, 31-go Stycznia i Niepodległości. Przy skrzyżowaniu ulic Gorzowskiej i Stodolnej pojawił się znak B-21 zakaz skrętu w lewo i zawracania, dalej znak B-2 zakaz wjazdu od strony ustawienia znaku, dotyczy on wszystkich kierujących bez wyjątku.

Wystarczyło postać w tym miejscu parę chwil, aby zobaczyć zachowanie kierowców. Można to tłumaczyć jazdą na pamięć lub brakiem szacunku dla innych kierujących.

REKLAMA

Pamiętajmy, że znajomość terenu po którym się poruszamy, nie zwalnia nas z obowiązku pilnego śledzenia znaków drogowych.

GP

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.