BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Przybywa kwiatów i krzewów
W kilku miejscach miasta widać prace, których efektem będzie poprawa jego estetyki i wyglądu. Prace trwają m.in. na ulicy prowadzącej na osiedle Górny Taras. Tam na dawnym pasie zieleni, odgradzającym jezdnię od chodnika, sadzono różnej odmiany krzewy.

Robi to ta sama firma, która jakiś czas temu zajmowała się zielonym wyglądem ronda, w centrum miasta. Miejmy tylko nadzieję, że wszystkie wkopane krzewy, pozostaną tam, gdzie są.
Js

REKLAMA

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.