BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Budowlany ruch
Jeszcze kilka lat temu, w okresie rozkwitu budownictwa mieszkaniowego oraz intensywnej rozbudowy firmy Barlinek Inwestycje, ulicami Barlinka stale krążyły kolorowe beczki wożące beton, samochody z materiałami budowlanymi, oknami itp. Dziś rozpoczęte budowy można szybko policzyć - tak mała jest ich ilość.

Firmy budowlane natomiast bardzo sprawnie realizują postawione zadania, a postępy prac widać z dnia na dzień. Najważniejszą inwestycją mieszkaniową jest obecnie w budowa wielorodzinnego budynku na osiedlu Górny Taras. Położony w pobliżu szkoły, ma się składać z czterech klatek, a zakończenie budowy planowane jest na wiosnę 2011 roku.

REKLAMA

Tuż obok będzie przebiegało przedłużenie ulicy Kombatantów, co zdecydowanie poprawi komunikację z osiedlem Górny Taras. Nowe rondo i remont ulicy Szosowej również znacznie uatrakcyjnią tę część miasta. Poprawi się też trasa do nowego cmentarza, która dziś nie jest bezpieczna, szczególnie dla pieszych.

Zmienna pogoda nie hamuje budowy nowego supermarketu przy ulicy 31-Stycznia. Widać szybki postęp prac przy pnącym się w górę budynku. Szkoda tylko, że zmieniono pierwotne założenia, aby w tym rejonie powstała zabudowa handlowo-mieszkaniowa podobnie jak przy dużym kościele.

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.