BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Oszpecanie miasta
Słupy oświetleniowe, a nawet znaki drogowe są w Barlinku systematycznie oklejane różnego typu ogłoszeniami. Pomimo tego, że w najważniejszych punktach miasta są rozmieszczone słupy ogłoszeniowe oraz tablice, w tej sprawie mamy prawdziwą wolną amerykankę.

Ogłoszenia oszpecają prawie każdy słup przy głównych ulicach. Zdzieranie tych wątpliwych ozdób często powoduje uszkodzenie farby i korozję. Niektóre miejsca po starych naklejkach wyglądają bardzo nieciekawie, co widać na zdjęciach. Dodatkowo trzeba opłacić człowieka, który usunie je ze znaków i latarni.

REKLAMA

Kiedy w Barlinku zapanuje w tej materii porządek? Dlaczego wszyscy mamy ponosić nieuzasadnione koszty?

Zachęcamy właściciela (firmę ENEA) oraz Urząd Gminy do wspólnego działania w tej sprawie.

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.