BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nowy punkt małej gastronomii
Mało kto wie, że w ostatnim czasie, w ubogiej pod tym względem północnej części miasta, powstał nowy lokal małej gastronomii. Nosi on nazwę "PASZTECIK SZCZECIŃSKI" i znajduje się przy ulicy 1 Maja w Barlinku. Jak sama nazwa wskazuje, zaglądającym tu klientom serwuje smakowite paszteciki.

 

Nowy lokal rozszerza bazę małej gastronomii w naszym mieście. Ponadto stanie się on bardziej atrakcyjny, gdy w pobliżu powstaną miejsca parkingowe wybudowane w ramach inwestycji drogowej.

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.