BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wybory Królowej Puszczy
27 kwietnia w Muzeum Regionalnym w Barlinku odbyły się wybory nowej Królowej Puszczy Barlineckiej. W szranki o tron i koronę stanęły: Monika Kuzdak, Anna Seget oraz Klaudia Subocz.

 

Kapituła w składzie: Magdalena Adamiok, Dyrektor BOK Brygida Liśkiewicz, Romana Kaszczyc, Eugeniusz Drozdowski, Elżbieta Chudzik oraz Halina Olkiewicz - Fijałkowska oceniała nie tylko wygląd kandydatek, ale również ich wiedzę na temat legend barlineckich, turystyki, zabytków. Dziewczyny miały również za zadanie opowiedzieć coś o sobie i przedstawić swoje hobby. I tu było różnorodnie, od wróżenia z tarota, po scenkę teatralną, gotowanie i czytanie własnej poezji.

REKLAMA

Oficjalne wyniki wyborów poznamy już niedługo, podczas Dni Barlinka. Organizatorem wyborów była Wiesława Skierska.

M.P.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.