BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kasia Mieczkowska
Katarzyna Mieczkowska – mieszkanka Barlinka i wspaniała tancerka, odpadła niestety z piątej edycji programu „You Can Dance  – Po Prosty Tańcz”. Pomimo świetnego występu w duecie, została bardzo słabo oceniona przez jurorów, którzy właściwie krytykowali choreografię pokazu, a nie umiejętności.

Kasia pokazała świetny taniec w solówce, dużo lepszy od dwóch konkurentek. Ocena występu przez Agustino Egurrolę była już zdecydowanie lepsza, lecz reguły programu są twarde – o tym, kto przechodzi dalej decyduje ilość głosów telewidzów, którzy słali sms-y na szóstkę tancerzy, rywalizujących w solówkach.

REKLAMA

My gratulujemy tancerce z Barlinka. Dzięki niej wiele osób mogło poznać nasze małe miasto i to, z czego słynie. Kolejny raz (niestety) okazało się, że mieszkańcy większych miast „mają łatwiej” – mogą szybciej uzyskać większe poparcie widzów.

PS. Po minach jurorów widać było, że nie takiego werdyktu się spodziewali... Czyżby jednak się pomylili?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.