pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Droga do Moczydła

Mieszkańcy Moczydła nareszcie dojadą do swojej miejscowości drogą, której nie powstydzą się przed turystami i gośćmi. 24 lipca 2010 roku odbyło się symboliczne otwarcie gruntownie przebudowanego odcinka drogi łączącego Moczydło z drogą krajową Barlinek-Strzelce.

    

W uroczystości tej uczestniczyli przedstawiciele samorządu z Burmistrzem Gminy Barlinek Zygmuntem Siarkiewiczem, Przewodniczącym Rady Miejskiej Dariuszem Zielińskim i Sołtysem Moczydła Panią Jolantą Krasowiak. Obecni byli również radni miejscy, przedstawiciele policji, kleru i mieszkańcy Moczydła.

REKLAMA

Burmistrz i Przewodniczący RM zgodnie podkreślili w swoich wypowiedziach, że zakończenie przebudowy drogi niesie olbrzymie zmiany dla wsi. Nareszcie można swobodnie dojechać do Moczydła każdym pojazdem, nie tylko terenowym.

Poświęceniem drogi i uroczystym przecięciem trójkolorowych wstążek przez Panią Sołtys, Burmistrza i Przewodniczącego RM symbolicznie przekazano drogę do ruchu, po czym zebrani udali się na teren obok placu zabaw, gdzie być może powstanie nowa świetlica wiejska. Z uwagi na niesprzyjającą pogodę, pod parasolami i namiotem, zorganizowano tu mały festyn dla mieszkańców Moczydła i przybyłych gości.

 

 

 

Projektant drogi: Tomasz Marczewski, PROFIL TM z Gorzowa
Wykonawca: EUROVIA POLSKA SA o/Szczecin
Inspektor nadzoru: Witold Krasowski
Czas trwania inwestycji:
 - 12 listopada 2009 – podpisanie umowy z wykonawcą
 - 18 marca 2010 – rozpoczęcie robót
 - 13 maja 2010 – podpisano umowę na wykonanie dodatkowych zjazdów
 - 31 maja 2010 – zakończenie robót
 - 09 czerwca 2010 – odbiór techniczny drogi

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.