Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
W Mostkowie bawili się sąsiedzi

Biblioteka Publiczna w Mostkowie oraz Stowarzyszenie Mieszkańców Mostkowa, byli organizatorami zabawy pod nazwą „Dzień Sąsiada”. Zabawa odbyła się w niedzielę 29. sierpnia, na placu w pobliżu bloków mieszkalnych w tej miejscowości.

 

Aby móc się bawić przez kilka godzin, organizatorzy przygotowali coś zarówno dla najmłodszych mieszkańców Mostkowa, jak i tych nieco starszych. Najmłodsi mogli podziwiać magika, dać pomalować sobie twarz. Każde z nich mogło spróbować swoich sił i namalować obraz. Poczytać i kupić sobie bajkę.

REKLAMA

Dla starszych były występy chóru Retro i zespołu Sonata. Dla pań swoje kosmetyki prezentowała jedna z firm kosmetycznych. Dla wszystkich był chleb ze smalcem i ogórkiem, ciasto. Warto wspomnieć, że w zabawie udział wzięło naprawdę sporo mieszkańców wioski. Widać, że takie inicjatywy są bardzo potrzebne. Dlatego słowa podziękowania dla tych, którym coś takiego chciało się zorganizować. Brawo.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.