sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Potrącenie motocyklisty

Dzisiaj, 2. września, około godziny ósmej rano doszło do potrącenia motocyklisty na skrzyżowaniu ulic Tunelowej, Podgórnej i Zielnej. O szczegółach tego zdarzenia poinformujemy nieco później. Ze swojej strony ponawiamy apel o uwagę, jeżdżąc po ulicach miasta.

 

Remonty sprawiają, że dotychczas spokojne uliczki, stały się trasami objazdowymi. W porze największego nasilenia ruchu o wypadek nie trudno. Miejmy to na uwadze.
Js

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież