Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kandyduje na Burmistrza
8 października w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych z Burmistrzem Barlinka Zygmuntem Siarkiewiczem, który omówił zasady wsparcia przez budżet gminy stowarzyszeń na zadania realizowane przez te organizacje w 2011 roku.

Dyrektor BOK Brygida Liśkiewicz zaprezentowała stan zaawansowania modernizacji obiektów przy ulicy Leśnej 1 na Europejskie Centrum Spotkań oraz przyszłe zasady korzystania przez sektor pozarządowy z pomieszczeń tych obiektów.

REKLAMA

Po spotkaniu   Zygmunt Siarkiewicz powiedział:
„W swojej pracy staram się robić wszystko, aby pomagać Wam w prowadzonej przez Wasze organizacje działalności. Uważam, że jesteście głównymi autorami naszego sukcesu w ostatnich 20 latach samorządu, dlatego to Państwa jako pierwszych chcę poinformować, że podjąłem decyzję o ponownym kandydowaniu na Burmistrza Barlinka. Nie chcę w wyborach reprezentować żadnej partii politycznej. Tak jak cztery lata temu chcę reprezentować obywatelski komitet złożony z członków różnych organizacji i stowarzyszeń działających na terenie naszej gminy. Chcę, aby mój program wynikał z potrzeb mieszkańców oraz organizacji i stowarzyszeń działających na terenie naszej gminy. A jest ich 50. Dlatego dziękuję tym wszystkim, którzy zadeklarowali wsparcie mojej kandydatury oraz będę przekonywał do siebie, tych wszystkich, którzy uważają, że sprostam dalszemu, tak dynamicznemu rozwojowi Barlinka”.

UM

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież