Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
O włos od tragedii
Dzisiaj,  24. października, około godz. 16. sporej wielkości gałąź kasztanowca spadła na budynek mieszkalny, przy ulicy Pełczyckiej. Jak nam mówili świadkowie zdarzenia, tuż przed tym pod drzewem przechodziła młoda kobieta z dzieckiem. Aż strach pomyśleć, co mogło się tam stać, gdyby gałąź ułamał się trochę wcześniej. A i tak o mało do tragedii nie doszło.

Gałąź przebiła dach, demolując pomieszczenie, w którym mieszkały dwie osoby. Jedna z nich na chwilę przed złamaniem się gałęzi, zeszła z fotela, na który ona runęła. Skutki tego widać na jednym ze zdjęć. Oprócz dachu i mieszkania, zniszczeniu uległ samochód zaparkowany w pobliżu budynku.

REKLAMA

Złamany konar drzewa usuwali strażacy. Dwoma mieszkańcami, którzy stracili dach nad głową zajęli się pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej. Sprawa pewnie będzie miała swój dalszy ciąg. Mieszkający w pobliżu tego drzewa, wspominali nam, że pisali pisma o usunięcie pechowej gałęzi. Z jakim skutkiem? Widać na zdjęciach.
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.