Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dzień Babci i Dziadka

W sobotę 22.01.2011r w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie, odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne połączone z Dniem Babci i Dziadka. Po przywitaniu zaproszonych gości dzieci zaprezentowały swój program artystyczny: recytowanie wierszy, śpiewanie piosenek, wspólne tańce oraz przekazanie laurek i prezencików. 

 

Część artystyczną zakończył występ zespołu muzycznego „Sonata”. Małym przerywnikiem był skecz w wykonaniu kółka teatralnego pt. „Nawrócenie wnuczki”. Noworoczne życzenia wszystkim mieszkańcom złożył sołtys Roman Wilk. Dużą niespodzianką dla Babć i Dziadków była wystawa fotograficzna pt.” Kochanej Babci, Kochanemu Dziadkowi...”, na której oprócz fotografii dziadków znalazła się wypowiedź wnuka „Za co kocham swoją Babcię, Dziadka?” Druga część spotkania to biesiada na stołówce szkolnej z licznymi konkursami dla wnucząt, babć i dziadków. Spotkanie prowadził Pan Andrzej Galbarczyk, a nad całością czuwała dyrektor szkoły pani Iwona Galbarczyk.

REKLAMA

Bardzo dziękujemy sponsorom, nauczycielom i pracownikom szkoły za przygotowanie pierwszej w tym roku imprezy środowiskowej i już dziś  zapraszamy na coroczny Dzień Kobiet. Jeszcze raz dziękujemy za zbiórkę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie – wolontariusze wspólnie ze Strażą Pożarną zebrali w Mostkowie kwotę w wysokości 1.184,82 zł, a w Dzikowie kwotę w wysokości 124,42 zł.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.