BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
ITB Berlin 2011

W dniach 9.-13.03.2011 odbyły się 45.Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin 2011. Polska pełniła rolę kraju partnerskiego na tegorocznych targach. To jedna z najważniejszych i największych światowych imprez turystycznych, gdzie prezentowało się 187 krajów.

 

Do soboty targi były miejscem spotkań branżowych, w weekend hale wystawowe otworzono dla zwykłych turystów. Królowa Puszczy Barlineckiej – Monika Kuzdak – tradycyjnie była obecna na targach promując Zachodniopomorskie. Odwiedziła stoisko naszego regionu, gdzie podpisywała materiały promocyjne i zachęcała do odwiedzenia naszego kraju.

REKLAMA

Swoją osobą wzbudzała zainteresowanie, spacerując w fascynującej atmosferze, wśród muzyki, śpiewu, tańca i folkloru całego świata.

IT

Foto: Wiesława Skierska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.