Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Rozpoczęcie nowego sezonu
Chciałbym przypomnieć wszystkim Barliniakom o istniejącej grupie paintballowej działającej w naszym mieście. Grupa przyjęła nazwę UMBRELLA PAINTBALL TEAM. Ostatnie spotkanie której byłem uczestnikiem odbyło się Żydowie (wieczór kawalerski) przyniosło wiele niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza dla nowych uczestników takich jak ja.

 

Niektórzy uważali, że jest to niezły sport do utraty kilku kilogramów w ciągu 4 godzin - bo tyle trwała impreza. Spotkanie rozpoczęło się chrztem bojowym które miało na celu uświadomienie uczestników w czym biorą udział. Następnie przeszliśmy do pierwszego scenariusza gry "ELIMINACJA". Włos mi się zjeżył gdy pierwsza kula śmigła mi nad głową...

REKLAMA

I stało się. Dostałem. Lecz adrenalina sprawiła, że aż tak nie bolało. Wtedy to dopiero się zaczęła zabawa. Naprawdę świetnie się bawiłem. Kto nie spróbował ten nie wie co traci. Mamy bardzo dobre warunki do tego typu dyscypliny sportu, piękne lasy i niezwykłe jeziora. Na koniec imprezy każdy się zrelaksował przy grillu. Informacje na temat kolejnych spotkań i rezerwacji możecie znaleźć na  stronie www.paintball-barlinek.pl.tl lub uzyskacie je pod numerem telefonu 665 171 390.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z opisanej imprezy.

[Artykuł sponsorowany]

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież