Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
Image
Zwierzenia Adama Snarskiego
Adam Snarski – urodzony w Lesku. Od kilku lat podróżuje po Europie. Dziś mieszka w Brukseli, choć bardzo często bywa w Polsce - gdzie gra spektakle, prowadzi warsztaty teatralne. Współpracuje z Ustrzyckim Teatrem Formy Parra, jak także współpracuje partnersko z założycielem i reżyserem tego teatru Grażyną Kaznowską - Chrapko przy której nabył praktykę aktorską, z którą współtworzy scenariusze teatralne.

  

Przez wiele lat był asystentem reżysera, liderem grupy teatralnej. Dziś także sam podejmuje się tworzenia i reżyserowania spektakli teatralnych. W czwartek, 18 sierpnia, podczas drugiego dnia XIX Barlineckiego Lata Teatralnego mogliśmy obejrzeć monodram "Męskie zwierzenia - Depresja poporodowa" z udziałem Adama Snarskiego. Spektakl został przyjęty bardzo entuzjastycznie przez barlinecką publiczność, która nagrodziła aktorami gromkimi brawami. Po spektaklu można było również kupić zbiór felietonów Adama oraz zdobyć autograf. Na placu przed salą widowiskową BOK odbyły się warsztaty  pod wszystko mówiącym tytułem „Wspólne tańce żydowskie”. Zajęcia te cieszą się bardzo dużym powodzeniem.

REKLAMA

Ten dzień to także warsztaty teatralne prowadzone przez Agnieszkę Sitek i Tomasza Mędrzaka, gwiazdy tegorocznego festiwalu oraz warsztaty gry na bębnach prowadzone przez grupę DJEMBEFOLA z Kalisza Pomorskiego. Późnym wieczorem, tuż obok Sali widowiskowej BOK odbyły się pokazy po warsztatowe. A co będziemy mogli zobaczyć jutro, tj. 19 sierpnia w piątek - Godz 15:00 – Rynek Miejski - warsztaty grania na bębnach prowadzone przez grupę bębniarzy – DJEMBEFOLA z Kalisza Pomorskiego oraz warsztaty plastyczne

Godz 19:00 – sala widowiskowa BOK -  spektakl „Eksperyment Adam i Ewa” z udziałem Tomasza Mędrzaka, Piotra Szwedesa i Agnieszki Sitek. Cena biletu: 15 zł
Godz. 21:00 –  Barlinecki Ośrodek Kultury przy ul. Podwale 9 - wieczór klubowy z udziałem gwiazd.

M.P.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież