Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Punkt Przedszkolny w Mostkowie

W poniedziałek 05 września 2011r. otwarty został Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Radosne Przedszkole" w Mostkowie. Siedziba Punktu znajduje się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II, a organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi w Mostkowie.

  

Miejsce to wybrano nieprzypadkowo – obok znajduje się bezpieczny plac zabaw oraz obiekty sportowe. Dzieci mogą również oswajać się z atmosferą szkoły, do której będą uczęszczały za kilka lat. Pierwszy dzień w nowo otwartej placówce był dla dzieci bardzo emocjonujący.

Większość z nich bardzo tęskniła za rodzicami, ale na szczęście w pobliżu znajdowało się wiele kolorowych i interesujących zabawek. Rodzice i dziadkowie dyskretnie obserwowali pociechy i w razie zbyt dużego stresu uspokajali maluchy.

REKLAMA

Nadzór merytoryczny nad Punktem sprawuje prezes zarządu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Mostkowie, Pani Eliza Nowak. "Radosne Przedszkole" czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 do 13:30. Opiekę nad dziećmi sprawuje Nauczycielka Wychowania Przedszkolnego Pani Agnieszka Andrzejewska.

Korzystając z okazji chciałabym podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się i włożyli wiele trudu w remont, służyli pomocą podczas organizacji przedszkola oraz wszystkim darczyńcom, a w szczególności: Panu Burmistrzowi Gminy Barlinek i jego pracownikom, Alicji i Marianowi Szymczyk, Lucynie Kosyl, Rodzicom dzieci Radosnego Przedszkola w Mostkowie.

Serdecznie Dziękuję
Prezes Zarządu
Eliza Nowak

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.