pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Punkt Przedszkolny w Mostkowie

W poniedziałek 05 września 2011r. otwarty został Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Radosne Przedszkole" w Mostkowie. Siedziba Punktu znajduje się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II, a organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi w Mostkowie.

  

Miejsce to wybrano nieprzypadkowo – obok znajduje się bezpieczny plac zabaw oraz obiekty sportowe. Dzieci mogą również oswajać się z atmosferą szkoły, do której będą uczęszczały za kilka lat. Pierwszy dzień w nowo otwartej placówce był dla dzieci bardzo emocjonujący.

Większość z nich bardzo tęskniła za rodzicami, ale na szczęście w pobliżu znajdowało się wiele kolorowych i interesujących zabawek. Rodzice i dziadkowie dyskretnie obserwowali pociechy i w razie zbyt dużego stresu uspokajali maluchy.

REKLAMA

Nadzór merytoryczny nad Punktem sprawuje prezes zarządu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Mostkowie, Pani Eliza Nowak. "Radosne Przedszkole" czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 do 13:30. Opiekę nad dziećmi sprawuje Nauczycielka Wychowania Przedszkolnego Pani Agnieszka Andrzejewska.

Korzystając z okazji chciałabym podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się i włożyli wiele trudu w remont, służyli pomocą podczas organizacji przedszkola oraz wszystkim darczyńcom, a w szczególności: Panu Burmistrzowi Gminy Barlinek i jego pracownikom, Alicji i Marianowi Szymczyk, Lucynie Kosyl, Rodzicom dzieci Radosnego Przedszkola w Mostkowie.

Serdecznie Dziękuję
Prezes Zarządu
Eliza Nowak

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.