Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Bieganie moją pasją
Mam na imię Dawid. Od czterech lat systematycznie biegam. Startuję w zawodach, w których osiągam sukcesy. Chciałbym się pochwalić moim ostatnim przeżyciem. Brałem udział  w zawodach z dorosłymi i po raz pierwszy w życiu otrzymałem numer startowy "3743".

 

Bieg o Puchar Run Expert odbył się w Gorzowie 29 X 2011 i organizowany był przez nowo otwarty sklep dla biegaczy RUN EXPERT. Wystartowało w nim 47 zawodników, a każdy z nich miał do pokonania 5 km, w tym ja najmłodszy uczestnik. Ku mojemu zdziwieniu nie byłem ostatni a  nawet udało mi się wyprzedzić kilka osób - 40 miejsce. Ukończyłem bieg z czasem 25 minut 42s.!

W zawodach tych brał udział także mój tata (18min. 49 sek) - 6 m. i jego kolega Marcin Bartosz z klubu Kraj-Zega Barlinek (20 min.14 sek.) - 17m., którego pozdrawiam.

REKLAMA

Zawody te będą odbywały się raz w miesiącu i chciałbym wystartować w kolejnych edycjach. Wszystkich chętnych zapraszam na kolejne biegi, które będą się odbywały w parku im. Mikołaja Kopernika w Gorzowie. Więcej informacji >>

Dawid Dzięcioł

Barlineccy Maratończycy na IX CRACOVIA MARATON! >>

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież