BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wieczór autorski

04 listopada w nowej, odświeżonej kawiarni Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbył się wieczór autorski barlineckiej pisarki Jolanty Karasińskiej. Pretekstem do spotkania były wiersze z najnowszego tomika poezji "Skrawek nieba". Czym jest ten skrawek nieba Jolanty Karasińskiej?

 

To mnóstwo poezji o tęsknocie, miłości, marzeniach… Spotkanie otworzyła prezentacja multimedialna przedstawiająca dotychczasowe dokonania pisarki, jej publikacje, spotkania z czytelnikami oraz wspomnienia przeplatane rodzinnymi fotografiami. Oprócz poezji ze „Skrawka nieba” mogliśmy posłuchać najnowszych wierszy z jeszcze niepublikowanej książeczki dla dzieci.

REKLAMA

Być może już w grudniu będzie można ją nabyć w księgarniach. Na spotkanie przybyło wielu mieszkańców Barlinka i okolic. Już niedługo kolejne spotkanie z poezją. Tym razem w świątecznej szacie. Wieczór przygotował Barlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna.

M.P.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.