BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Marzenia się spełniają

W naszej szkole 24.05.2012 roku mieliśmy okazje gościć Panią J.Karasińską osobę która pomogła uwierzyć nam, że marzenia się spełniają. Dzięki niej zrozumieliśmy, że warto walczyć o to czego pragniemy, że nie możemy się poddawać - bo coś nie wyszło.

 

Na każdym kroku mówiła, że jesteśmy zdolni, że do czegoś dojdziemy i tak naprawdę wsparcie Pani Joli przyniosło rezultaty. W dniu spotkania podziękowaliśmy Pani, za czas poświecony na przeczytanie naszego tomiku, za to, że zawsze była chętna by się z nami spotkać - była taką naszą "babcią", która karmiła swoje wnuki miłością i pasja do pisania. Tak "babcią", która nigdy nie przeszła obok nas obojętnie, zatrzymała się, porozmawiała i przytuliła.

REKLAMA

Bardzo szanujemy Panią Jolantę i szczerze jej dziękujemy za to, że zaraziła nas swoją pasją do pisania. W spotkaniu wzięli udział nie tylko poeci z naszej szkoły, ale również chętni uczniowie. Pani Jola opowiedziała nam o sobie i o tym jak zaczęła pisać. Kilkoro uczniów przeczytało wiersze z tomiku "Skrawek nieba" oraz z książeczek dla dzieci. Były chwile wzruszenia. Damian Skrzypek i Patrycja Gawin na wstępie przeczytali podziękowanie i powitanie, które sami napisali specjalnie na tą okazję.

Na zakończenie spotkania wspólnie usiedliśmy w szkolnej bibliotece przy filiżance herbaty i ciastku miło rozmawiając ;)
 
Dziękujemy Pani Alicji Blezień, Pani Lidii Kulczyckiej Perske oraz Panu Dyrektorowi Zbigniewowi Lewandowskiemu za zorganizowanie spotkania, a Pani Joli Karasińskiej za to, że zgodziła się być naszym gościem i wiernie nas wspierała.
 
Samorząd Uczniowski

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.