Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Królowa na cysterskim szlaku

27-29 lipca w Bierzwniku odbyły się III Międzynarodowe Targi Wyrobów Klasztornych, które jednocześnie były inauguracją Trasy Zakonów Pojezierza Myśliborskiego. Specjalne zaproszenie do wzięcia udziału w targach otrzymała Gmina Barlinek, którą reprezentowała Królowa Puszczy Barlineckiej, Muzeum Regionalne w Barlinku oraz Miody Puszczy Barlineckiej Państwa Kołosowskich.

 

Na naszym stosiku oprócz wyczerpujących informacji dotyczących turystyki, bazy noclegowej i zabytków można było zakupić ceramikę produkowaną w Pracowni Ceramiki Unikatowej przy BOK, pyszny miód o wielu smakach oraz zrobić sobie zdjęcie z Królową Puszczy Barlineckiej.

REKLAMA

Targi w Bierzwniku to przede wszystkim prezentacja tego, co produkuje się już od wieków. Na licznych stoiskach mogliśmy więc znaleźć m.in. soki, dżemy, syropy, ceramikę. Targom towarzyszyła możliwość zwiedzania klasztoru, wystawa dotycząca historii szachów, obozowisko rycerskie, koncerty, inscenizacje historyczne oraz festiwal szachowy.

monikary

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.