Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wrażenia z basenu narodowego
Ileż emocji i ciekawych przygód towarzyszyło nam podczas niby zwykłego wyjazdu do stolicy na mecz! Oczywiście sprawcą tej sytuacji był...deszcz :) Cała afera i zamieszanie związane z zamknięciem (lub raczej nie zamknięciem) dachu na Narodowym przed meczem Polska – Anglia spowodowało, że moje urodziny, które przypadały właśnie w dzień meczu utkwią mi w pamięci już na całe życie.

Powiem tylko, że spaliśmy na parkingu w Audi A4 w piątkę. Wyruszyliśmy w 14 osób, a do meczu na drugi dzień wytrzymało i zostało tylko 5 - 1 samochód.

REKLAMA

Przemoczeni, bez ubrań na zmianę (tylko skarpetki sobie kupiliśmy rano w supermarkecie), tułaliśmy się po Warszawie z utęsknieniem oczekując godziny meczu czyli 17. Do Barlinka wróciliśmy o 3:30, a ja miałem na 7 do pracy.

Foto: Michał Kozłowski

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież