Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Złoto dla Barlinka
Dnia 28 października 2012r. w Warszawie w Parku Moczydło o godzinie 12:00 odbył się bieg na dystansie 5000m (dwie pętle po 2500m). Organizatorem była firma "SPORTREHA Krzysztof Dymel”, a sponsorem nagród i upominków dla biegaczy byli: sklep sportowy Sportguru, Merbanco doradcy finasowi, Rclinic, Cafeaudio.

Zawody były nietypowe, ponieważ część trasy przebiegała alejkami parkowym i była kręta.

Image

W sobotę padał śniegu, który przykrył cała trasę. Biegło się bardzo źle, nogi ślizgały się na śniegu co spowodowało liczne upadki. Ja zaliczyłem takie trzy zdarzenia.

REKLAMA

Na zawodników na mecie czekał medal i ciepła herbata z ciasteczkami. Zająłem pierwsze miejsce w kategorii open, wynik czasowy jaki uzyskałem nie jest rewelacyjny 18min 1sek, ale jak na takie zimowe warunki jest bardzo dobry.
 
WYNIKI >>>
 
KOBIETY:
1. Olga Ziętek 00:21:13
2. Dorota Kamień 00:23:34
3. Agnieszka Najnigier 00:23:40
 
MĘŻCZYŹNI: 
1. Artur Sielski 00:18:01 (rekord trasy)
2. Rafał Rusiniak 00:18:36
3. Mateusz Kazimierczak 00:18:54
 
FOTO >>> 

Artur Sielski

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież