BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Konkurs Recytatorski

W ostatnim tygodniu listopada w Przedszkolu Miejskim Nr 2 „Pod Topolą" zorganizowany został Konkurs Recytatorski pt. „Twórczość Jolanty Karasińskiej". W konkursie udział wzięły dzieci 6-letnie ze Szkoły Podstawowej Nr 1, z Przedszkola Miejskiego Nr 1 i z Przedszkola Miejskiego Nr 2 „Pod Topolą".

 

Sama obecność autorki sprawiła, że konkurs nabrał niesamowitego charakteru. Nigdy bowiem dotąd dzieci nie miały okazji spotkać się z autorem recytowanych przez siebie wierszy. Konkurs odbył się w "andrzejkowej" atmosferze. Nie zabrakło wróżb, przepowiedni i czarowania. Wróżka Hercia wraz ze swoimi „pomocnicami" wyczarowywała poszczególnych uczestników konkursu. A że był to dzień pełen magii, to na scenie pojawili się m.in. Zielony Kapturek, Piesek, Panna Mucha, Mrówka.

REKLAMA

Jury po burzliwych obradach przyznało:
I miejsce Oliwii Kozakiewicz z Przedszkola Miejskiego  Nr 2
II miejsce Wiktorii Kurosz ze Szkoły Podstawowej Nr 1
III miejsce Amelii Błaż z Przedszkola Miejskiego Nr 1
Wyróżnienie otrzymała Maja Magdziarz z Przedszkola Miejskiego Nr 2

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni tomikiem wierszy p. Jolanty Karasińskiej pt. „Zielona łąka" ze specjalną dedykacją od autorki. Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy gościć w naszym przedszkolu p. Jolę. Jesteśmy dumni, że wśród naszej lokalnej społeczności mamy autorkę tylu wspaniałych wierszy. Czekamy na następne!

PM "Pod Topolą"

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.